O NAS | nasz sprzęt

FOTEL eXtraOrdinary - XO

Limuzyna wśród foteli dentystycznych - wielokrotnie nagradzany za niespotykaną wygodę i ergonomię. XO to duńska marka, więc oczywiście jego design też należy do światowej czołówki. Jego doskonałość i funkcjonalność przełożą się na Państwa satysfakcję  z leczenia.

 

www.xo-care.com

Materiały stomatologiczneW naszej praktyce stosujemy tylko materiały stomatologiczne z najwyższej półki, takie jak m.in: GC G-aenial, Kalore, Fuji, sztuczne szkliwo Enamel Plus HRI.

 

Endometr - Raypex 5

 

Mikroskop operacyjny

- Seliga Optilion CSA

 

 

 

 

 

 

 

www.seliga.pl

RTG - Satelec X-Mind DC

Radiowizjografia - Satelec Sopix 2

www.pl.acteongroup.com

Gaz rozweselający - N20

 

 

www.sedacja.pl

Znieczulenie Komputerowe - The Wand

 

Autoklaw Domina+

Szczególną uwagę poświęcamy kwestiom higieny i bezpieczeństwa sanitarnego.
Wszystkie materiały i narzędzia jednorazowego użytku są utylizowane natychmiast po zabiegu.

Narzędzia przeznaczone do wielokrotnego użycia zostają poddane precyzyjnemu procesowi sterylizacji, który przebiega w nowoczesnych autoklawach klasy B. Autoklaw jest podstawą wyposażenia każdego gabinetu stomatologicznego. Gwarantuje całkowitą sterylność narzędzi i materiałów.
W każdym z naszych gabinetów stosujemy system autodezynfekcji unitów, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy higieniczne - woda w kubku podawana pacjentowi oraz woda wydostająca się z pracujących końcówek jest idealnie czysta.
Podczas zabiegów standardowo używamy sterylnych rękawiczek, ubrań i chust chirurgicznych, które zostają zniszczone zaraz po zakończeniu pracy. Elementy wyposażenia, które nie mogą być sterylizowane w autoklawie są czyszczone specjalnym środkiem dezynfekującym .

  • w-facebook
  • w-googleplus

PARTNERZY:

Copyright © 2016 Sanus Dentes