O NAS

Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem. Oprócz wieloletniej wspólnej pracy łączy nas podejście do stomatologii oraz nacisk na dokładność, jakość i indywidualne podeście do pacjenta.  Właśnie z naszej pasji do zawodu oraz potrzeby zapewnienia jak najlepszych warunków leczenia Wam - naszym pacjentom oraz sobie, powstał gabinet stomatologiczny Sanus Dentes.

J. Kisiel  J. Brzóska

 

CERTYFIKATY I SZKOLENIA :

lek. dent. Joanna Brzóska

właścicielOd ukończenia studiów na AMG w Gdańsku zdobywałam doświadczenie w polskich i europejskich prywatnych praktykach dentystycznych.

Stawiam na ciągły rozwój zawodowy, dlatego również podnoszę kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w szkoleniach praktycznych i teoretycznych oraz międzynarodowych sympozjach naukowych.

Jako stomatolog, szczególną uwagę przywiązuję do kompleksowości leczenia i odtwarzania prawidłowego funkcjonowania narządu żucia. Bardzo ważna jest dla mnie estetyka i dokładność, stąd prace (endodontyczne) wymagające szczególnej precyzji wykonuję przy użyciu mikroskopu stomatologicznego.

Wielką satysfakcję sprawia mi praca protetyczna i endodontyczna, z tego powodu bardzo interesują mnie najnowsze rozwiązania w tych dziedzinach. Śledzę też trendy w ergonomii i technologii stomatologicznej.

Przede wszystkim jednak - zadowolenie moich pacjentów z efektów leczenia, to miód na moje serce :).

Joanna Brzóska

1/3

 

CERTYFIKATY I SZKOLENIA :

lek. dent. Joanna Kisiel

właściciel

 

Ukończyłam studia na AMG w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na samodzielnych stanowiskach w gabinetach stomatologicznych w Szczytnie , Łodzi i Gdyni.
Głównym moim obszarem zainteresowań jest stomatologia dziecięca, zachowawcza i chirurgia stomatologiczna. Wciąż poszerzam wiedzę teoretyczną i doskonalę umiejętności praktyczne w tych dziedzinach stomatologii.
Zabiegi chirurgiczne wykonuję zgodnie z najnowszymi zaleceniami - atraumatycznie, czyli z zachowaniem zasady jak najmniejszej  inwazyjności dla pacjenta.
Moja pracę cechuje dokładność i precyzja, gdyż zależy mi na długofalowym utrzymaniu efektu leczenia.

Joanna Kisiel

1/2
  • w-facebook
  • w-googleplus

PARTNERZY:

Copyright © 2016 Sanus Dentes